Klubovny

Klubovna v ulici Na Hrázi

Klubovna se nachází na břehu Jílovského potoka v ulici Na Hrázi. V dosahu je MHD – linky 2, 445 zastávka Kovočas, přechod je bez světelné signalizace.

Klubovna Na Hrázi

Klubovna vznikla z dřívějšího skladu proviantu pro 3. chlapecký oddíl, po zániku této jednotky se pak vše převezlo ke 4. koedukovanému oddílu.

Následně začaly rozsáhlé práce na opravách klubovny. V září 2005 jsme opravili nejvíce poškozené části střechy, kde jsme měnili shnilá prkna a rozbité tašky.

V říjnu téhož roku jsme se pustili do interiérů. Nové nátěry stěn, koberce, skříně, stoly, lavice, židle, gauč. V té době se zde konala většina schůzek.

Na jaře 2006 jsme klubovnu koupili od města a začali s opravu fasády. Vyspravili jsme rozbité rohy a nejrůznější díry a z nevzhledného baráku vytvořili útulný domeček. Natřeli jsme okna a dveře a nakonec samotnou klubovnu a ještě na podzim téhož roku jsme pak opravili sokl.

V roce 2012 se nám podařilo levně získat nějaký nábytek, umolousané stěny jsme umyli a nově natřeli, také jsme vyměnili okna a v září 2013 jsme dokonce koupili nové koberce a lino.

Umístění

Mapa s vyznačenou klubovnou Na Hrázi

Interiér

interier

interier

Odkaz do databáze kluboven.

Klubovna oddílu Omnia ve Václavově

Oddíl Omnia se zaměřuje především na děti z oblasti Chrochvic, Želenic, Václavova a Krásného Studence, proto se jeho klubovna nalézá ve Václavově, na trase do Krásného Studence.

Umístění

Klubovna se nachází v Děčíně 22 - Václavov na GPS souřadnicích 50.7643939N, 14.1791853E. V dosahu je MHD – linky 1, 7, 10 a 37, zastávka Vodárna nebo Kozinova.

Interiér

Odkaz do databáze kluboven.

Rozcestník

Načítám...
Středisko Úsvit Děčín
INSERT SOME TITLE INSERT SOME TEXT