Jak se stát členem?

Rozhodl/a jsi se být členem?

Tak nám napiš, zavolej nebo nás kontaktuj na Facebooku, v sekci Kontakty nalezneš potřebné údaje. Nabídneme Ti družinu, která bude Tvému věku či zaměření nejvíce odpovídat, a můžeš se nezávazně zajít podívat na jejich schůzky. Potom se teprve rozhodni, zda se Ti u nás líbí, a jestli jsme v Tvých očích obstáli, vyplň přihlášku a přines ji svému novému rádci nebo rádkyni.

Jednou ročně, obvykle po Novém roce, se vybírá členský poplatek, tzv. registrace. Ta je potom investována zpět do fungování oddílu, střediska a vlastně skautingu v ČR obecně, protože část peněz jde i vyšším správním jednotkám Junáka. Registrace, která se platí vždy na jeden kalendářní rok, ještě nikdy nepřekročila 1000 Kč, v porovnání s ostatními kroužky jsme tedy poměrně levní - velkou měrou jistě i proto, že rádci a vedoucí nejsou za svou činnost placeni.

Díky tomu, že se zaregistruješ, začneš pravidelně dostávat i skautský časopis, který je určen pro děti ve Tvému věku - pro nejmladší je tu Světýlko, pro skauty a skautky máme Skaut a pro ty nejstarší, tzv. rovery a rangers (16 - 24 let), je tu Roverský kmen či Skautský svět.

A jesti máš jakékoli další dotazy, oslov nás, rádi Ti odpovíme :-)

Rozcestník

Načítám...
Středisko Úsvit Děčín
INSERT SOME TITLE INSERT SOME TEXT